Kontakt

Mgr. Ida Sára Keltnerová
Jana Morávka 423, Jílové u Prahy
Tel.: 773102017
E-mail: idakeltnerova@seznam.cz
FB: Ida Sára Keltnerová - konstelace, rituály, ženský svět

 

Hlásím se se k odběru newsletteru
Dozvíte se v něm nejen o seminářích, workshopech a individuálních termínech,
ale také získáte inspirace, doporučení, hudební a video dárky:-)

 

Potřebuji se na něco zeptat
Napište mi na e-mail: idakeltnerova@seznam.cz, zavolejte mi nebo napište SMS na telefon: 773102017. 

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Adresa: Jana Morávka 423, 254 01 Jílové u Prahy
Číslo účtu: 846929163/0800
IČO: 73157520
Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku od 14. 8. 2002, Živnostenský úřad Jílové u Prahy, okres Praha - západ.

Zásady ochrany osobních údajů najdete zde.

 

MÍSTA PRO INDIVIDUÁLNÍ PROVÁZENÍ

Jílové u Prahy
Příjemný a útulný prostor, ve kterém jsem doma a kde se mi i dobře pracuje. Domácí atmosféra, parkování hned u domu, uklidňující jízda z Prahy do přírody a pomalejšího tempa, více volných termínů, rychlá domluva.
Jílové u Prahy patří mj. do jedné z Alchymistických zahrad Čech (tuto knihu napsal Josef Dolejší). Je to z mnoha důvodů v minulosti i současnosti energeticky silné místo, doporučuji i výlet, procházky.

Brno
Cesta integrity, Brno - Jundrov, www.cestaintegrity.cz

Telefonicky a online - Zoom, Whatsapp, telefon

u Vás doma - pro přechodové rituály nebo na individuální žádost, ne vždy je to ale možné, vzhledem k vhodnosti prostoru, ej potřeba počítat s vyrovnáním za cestu

ve Vašem městě - na pozvání ráda přijedu i do Vašeho města. Podle rozsahu služeb a vzdálenosti je třeba minimálně 2 - 3 objednaných zájemců a zajištění příjemného a energeticky čistého prostoru. Ozvěte se pro domluvu.

Pro konzultace a provázení se lze ve výjimečných případech setkat třeba i v čajovně nebo jiném příjemném prostoru


MÍSTA PRO KONÁNÍ SEMINÁŘŮ

Brno - Cesta integrity, Brno - Jundrov, www.cestaintegrity.cz

Praha - A centrum, Praha - Karlín, www.acentrum.eu

ve Vašem městě - na pozvání ráda přijedu i do Vašeho města. V tomto případě potřebuji pomoct s organizací. Ozvěte se pro domluvu. Takto již proběhly semináře ve Frýdku - Místku, Spáleném Poříčí, Olomouci.


CESTA DO JÍLOVÉHO

autem
Ulice Jana Morávka je 2. ulice vlevo po vjezdu do Jílového směrem od Jesenice a Psár, odbočka je u papírnctví a pozná se tak, že je tam velká parkovací plocha. Po 50m v ulici hned jak to půjde odbočte doleva (za oranžovou budovou pneuservisu), v mírném kopečku je trojbytovka, je to prostřední vchod.
Směrem od Kamenného přívozu, Borku nebo od Davle dojedete v Jílovém na náměstí. Z náměstí se pojedete do kopce směrem na Jesenici, Jana Morávka je první ulice vpravo, k domu se dostanete podle popisu výše, to už je stejné.

autobusem
Linkou MHD 332, 362 z Prahy, Budějovická. Zastávka je umístěna v ulici Olbrachtova (z metra výstup po schodech nejezdících, pak doleva kolem novinového stánku, květinářství a za prodejem pizzy na rohu vyjet jezdícími schody nahoru, tam už jsou zastávky, není to směrem k Poliklinice). Výstupní zastávka Jílové u Prahy, Pražská (pokračujte po směru jízdy autobusu asi 100m, u papírnictví zabočte vlevo, projdete kolem velké parkovací plochy v ulici a asi po 50m hned jak to půjde zabočte za penuservisem vlevo, dojdete přímo k trojbytovce, je to prostřední vchod) nebo Jílové u Prahy, náměstí - to bývá konečná zastávka (jděte zpět proti směru jízdy autobusu do kopce podél hlavní silnice, zahněte první ulicí vpravo, po 50m vlevo a dojdete k domu).
K lístku za 40 Kč z metra, nebo elektronické časové jízdence pro Prahu vnitřní pásmo, je třeba zakoupit u řidiče ještě lístek za 30 Kč, nebo si kupte v metru rovnou za 70 Kč a ten platí na celou jízdu. Spojení najdete na www.dpp.cz.

vlakem
z Prahy do zastávky Jílové u Prahy, vyhlídková cesta po trase Posázavského pacifiku. Od vlakové zastávky je to pak ještě pěšky 2 - 3 km buď po silnici nebo některé z turistických tras. Od některých vlaků jede autobus ze zast. Jílové u Prahy, Borek nebo Jílové u Prahy, vlak do zastávky Jílové u Prahy, náměstí nebo Jílové u Prahy, Pražská. Dále pěšky jako u popisu cesty autobusem. Spojení najdete na www.dpp.cz.