Kontakt

K přihlášení k odběru inspirativního newsletteru,
ve kterém se dozvíte nejen o seminářích, masážích a termínech,
ale také získáte inspirace, doporučení, hudební a video dárky:-)
mi napište na idakeltnerova@seznam.cz

 

Mgr. Ida Sára Keltnerová
Jana Morávka 423
25401 Jílové u Prahy

Tel.: 773102017
E-mail: idakeltnerova@seznam.cz

Číslo účtu: 846929163/0800
IČO: 73157520
Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku od 14. 8. 2002, Živnostenský úřad Jílové u Prahy, okres Praha - západ
 

MÍSTA PRO INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ

Jílové u Prahy
Prozářený a energeticky čistý prostor, ve kterém jsem doma a tak může být nejpříměji konáno. Domácí atmosféra, teplý čaj, v létě mátová citronáda, více času na doplynutí, parkování hned u domu, uklidňující jízda z Prahy do přírody a pomalejšího tempa, rychlá domluva termínů, více volných termínů.
Jílové u Prahy patří mj. do jedné z Alchymistických zahrad Čech (tuto knihu napsal Josef Dolejší) a je to z mnoha důvodů v minulosti i současnosti energeticky silné místo, doporučuji i výlet, procházky.

Praha
vhodný důstojný, krásný a energeticky čistý prostor v Praze hledám, uvítám tipy od Vás

Brno
v Cestě integrity, Brno - Jundrov, www.cestaintegrity.cz
uvítám další tipy na vhodný důstojný, krásný a energeticky čistý prostor v Brně

Plzeň
Prostor ve Spáleném Poříčí nebo u Vás doma
uvítám další tipy na vhodný důstojný, krásný a energeticky čistý prostor v Plzni

Frýdek - Místek
Lesní klub Bezinka - lesní mateřská školka Palkovice
uvítám další tipy na vhodný důstojný, krásný a energeticky čistý prostor ve Frýdku - Místku

u Vás doma - na individuální žádost, ne vždy je to možné, vzhledem k vhodnosti prostoru

ve Vašem městě - na pozvání ráda přijedu i do Vašeho města. Podle rozsahu služeb a vzdálenosti je třeba minimálně 2 - 3 objednaných zájemců a zajištění důstojného a energeticky čistého prostoru, kde je možné masírovat nebo dělat konzultace. Ozvěte se pro domluvu.

Telefonicky a online - pokud potřebujete akutní konzultaci, individuální konstelaci nebo prostě víte, že je to pro Vás správný způsob, tak je to možné i po telefonu, Skype, Whatsapp, Zoom.

Pro konzultace a provázení se lze v individuálních případech setkat třeba i v čajovně nebo jiném příjemném prostoru


MÍSTA PRO KONÁNÍ SEMINÁŘŮ

Brno - Cesta integrity, Brno - Jundrov, www.cestaintegrity.cz

Praha - Prostor 8, Praha - Vnohrady, www,prostor8.cz

Palkovice u Frýdku - Místku - Lesní školka Bezinka, jurta

ve Vašem městě - na pozvání ráda přijedu i do Vašeho města. V tomto případě potřebuji pomoct s organizací. Ozvěte se pro domluvu. Takto již proběhly semináře opakovaně ve Frýdku - Místku a také Spáleném Poříčí, Olomouci, Praze.


CESTA DO JÍLOVÉHO

autem
Ulice Jana Morávka je 2. ulice vlevo po vjezdu do Jílového směrem od Jesenice a Psár, odbočka je u papírnctví a pozná se tak, že je tam velká parkovací plocha. Po 50m v ulici hned jak to půjde odbočte doleva (za oranžovou budovou pneuservisu), v mírném kopečku je trojbytovka, je to prostřední vchod.
Směrem od Kamenného přívozu, Borku nebo od Davle dojedete v Jílovém na náměstí. Z náměstí se pojedete do kopce směrem na Jesenici, Jana Morávka je první ulice vpravo, k domu se dostanete podle popisu výše, to už je stejné.

autobusem
Linkou MHD 332, 362 z Prahy, Budějovická. Zastávka je umístěna v ulici Olbrachtova (z metra výstup po schodech nejezdících, pak doleva kolem novinového stánku, květinářství a za prodejem pizzy na rohu vyjet jezdícími schody nahoru, tam už jsou zastávky, není to směrem k Poliklinice). Výstupní zastávka Jílové u Prahy, Pražská (pokračujte po směru jízdy autobusu asi 100m, u papírnictví zabočte vlevo, projdete kolem velké parkovací plochy v ulici a asi po 50m hned jak to půjde zabočte za penuservisem vlevo, dojdete přímo k trojbytovce, je to prostřední vchod) nebo Jílové u Prahy, náměstí - to bývá konečná zastávka (jděte zpět proti směru jízdy autobusu do kopce podél hlavní silnice, zahněte první ulicí vpravo, po 50m vlevo a dojdete k domu).
K lístku za 32,- Kč z metra, nebo elektronické časové jízdence pro Prahu vnitřní pásmo, je třeba zakoupit u řidiče ještě lístek za 24,- Kč, nebo si kupte v metru rovnou za 54,- Kč a ten platí na celou jízdu. Spojení najdete na www.dpp.cz.

vlakem
z Prahy do zastávky Jílové u Prahy, vyhlídková cesta po trase Posázavského pacifiku. Od vlakové zastávky je to pak ještě pěšky 2 - 3 km buď po silnici nebo některé z turistických tras. Od některých vlaků jede autobus ze zast. Jílové u Prahy, Borek nebo Jílové u Prahy, vlak do zastávky Jílové u Prahy, náměstí nebo Jílové u Prahy, Pražská. Dále pěšky jako u popisu cesty autobusem. Spojení najdete na www.dpp.cz.

Kontaktujte mě